Skip to content

Правила оренди

Шановні клієнти «Milk Photostudio», просимо Вас ознайомитися з умовами оренди студії:

Бронювання фотостудії здійснюється виключно на сайті в розділі “бронювання”.

Фотостудія працює цілодобово, без свят і вихідних, за попереднім замовленням (прийом дзвінків з 09.00-20.00).

Запис чистого звуку не гарантуємо !!!

Основні правила на час виходу з карантинних умов:

В першу чергу ми піклуємося про Вас і Ваше здоров’я, тому ми внесли корективи в правила відвідування студії, просимо Вас ознайомитися з ними🙏🏻.
📸 Вхід в студію і кімнату очікування тільки в масках (виключення для моделей під час зйомки).
📸 Вхід в зали тільки у змінному взутті 👟👟.
📸 У залах може знаходитися не більше 7 чоловік разом із фотографом.
📸 Перебування в кімнаті очікування на час епідемії обмежена. Кімната очікування використовується тільки для переодягання (в студії 2 кімнати очікування).
📸 Прибирання в залах проводиться згідно всіх санітарних норм.
📸 Вхід з тваринами тимчасово обмежений.
📸 Антисептик для рук знаходиться в зоні адміністрації.

Умови оренди:
• Студійна година, це 55 хв зйомки – закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до кінця оренди залу: моделі повинні встигнути переодягнутися, а ви повинні перед виходом поставити реквізит на місце, вимкнути світло, привести зал в порядок.
• Вхід до зали тільки у змінному чистому взутті;
• Сума оплати не зменшується при запізненні або достроковому завершенні зйомок;
• Новорічний декор переміщати заборонено;
• Мінімальний час оренди залу – 1 година;
• Оплата оренди погодинна;
• При необхідності Ви можете продовжити час оренди, якщо цей час не зайнятий;
• Мінімальний час продовження орендованого залу – 30 хв, здійснюється під час зйомки;
• У кожному із залів знаходиться по 2 джерела світла, а так само можливе використання більше 2-х і джерел світла при попередньому бронюванні, і в разі якщо їх не забронювали раніше Вас.
ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗЙОМКИ РЕКВІЗИТ І ОБЛАДНАННЯ ПОВИННО БУТИ ПОВЕРНЕНО НА ТЕ МІСЦЕ, ДЕ ВОНИ ЗНАХОДИЛИСЬ НА МОМЕНТ ПОЧАТКУ ЗЙОМКИ.

Запобіжні заходи та обмеження:

– У знімальних залах студії ведеться цілодобова відеозйомка камерою спостереження з метою безпеки.
– Зміна насадок на спалахах, використання паперових фонів проводиться нашим адміністратором.
– Заборонено користуватися в залах меблями, якщо модель перед зйомкою використовує крем (для засмаги, від засмаги…), що може привести до пошкодження покриття меблів (плями на тканині, іншій оббивці) або іншого предмета інтер’єру. Штраф 500 грн. і відшкодування витрат по відновленню предмета інтер’єру – від 500 грн.!
– Якщо по закінченню вашого часу, знімальний зал потребує прибирання
– умови узгоджуються з адміністрацією і в цьому випадку націнка за прибирання приміщення становить від 250 грн. Заборонено: штучний сніг, конфетті, сіно, бенгальські вогні, хлопавки, димова машина, пух / пір’я.
– У залах студії забороняється: бігати і стрибати на меблях, на циклорамі, кидатися декором.
– Заборонено:
– стрибати, бігати, стояти на вигині циклорами. Ремонт вигину циклорами вiд 2000 грн. в залежності від пошкодження!
– в разі забруднення або псування циклорами (НЕ вигину) привести її в колишній вигляд від 500 грн. Будь ласка, ставтеся дбайливо під час роботи, адже після Вас працюють Ваші колеги, які теж хочуть бачити чисту і доглянуту циклораму.
– Псування фону (розриви, плями, сліди від взуття) оплачується з розрахунку 220 грн. за кожний погонний метр зіпсованого фону.
– При роботі з освітлювальним обладнанням будьте обережні, не допускайте падіння!

У студії та у всіх її підсобних приміщеннях забороняється:
• курити і розводити відкритий вогонь;
• самостійно запалювати свічки можна лише в присутності адміністратора студії і за окрему плату – 70 грн. / Год.
• при зйомці оголеної натури модель повинна мати при собі документи, що підтверджують її повноліття.
• вживати їжу дозволяється тільки в гримерці. У студійному павільйоні, лише у випадках, коли їжа є об’єктом зйомки.
• замовник зобов’язується попередити адміністратора заздалегідь якщо на знімальному майданчику буде знаходитися 7 і більше осіб.
• якщо в залі знаходиться більше 7 осіб – вартість збільшується +30 грн./год за кожного наступного.
• взуття, в якому моделі будуть брати участь у зйомці, необхідно принести сухим і чистим.
Тварини допускаються в студію лише за попереднім погодженням з адміністратором.
При знаходженні тварин в студії, доплата 50 грн/год -1 тварина.
Шкода, завдана тваринами, оплачується Клієнтом.
Використання паперових фонів:
– для вашої зручності і щоб уникнути псування фону, використання паперових фонів, а також їх зміна здійснюється тільки в присутності адміністратора студії.
– необхідна наявність чистого змінного взуття.
– використання паперових фонів 50 грн. за 1 шт.
Також фон можна встановити в будь-якому із залів.
Адміністратор студії прибирає фон за 10 хв до кінця зйомки.

Кольори: чорний, сірий, шоколадний, оливковий, тілесний, лимонний, червоний, яскраво рожевий, кораловий, пастельний рожевий, яскраво блакитний, небесний. Наявність кольорів уточнюйте в адміністратора
– у вартість оренди входить використання вживаних паперових фонів з можливим природним забрудненням, розкатаних на 2.5 метра.
– псування фону (розриви, плями, сліди від взуття) оплачується з розрахунку 220 грн. за кожний погонний метр зіпсованого фону.
– при бажанні ви можете скористатися новим фоном, яким раніше не користувалися, вартість складе 220 гривень за погонний метр по підлозі.
– за значне псування фону фотостудія має право стягнути з клієнта компенсацію з розрахунку 220 грн./метр погонний.
Паперові фони – це витратний матеріал і дуже затратний, просимо ставитися до нього дбайливо і з розумінням!!!

Час оренди:

Студійна година, це 55 хв зйомки – закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до кінця оренди залу: моделі повинні встигнути переодягнутися, а ви повинні перед виходом поставити реквізит на місце, вимкнути світло, привести зал в порядок.
– Часом початку оренди фотостудії вважається час, на який було зроблене замовлення, незалежно від того, коли Ви прибули в студію. У разі запізнення заброньований час не продовжується на час запізнення. Часом закінчення оренди студії вважається час, коли фотограф і всі учасники знімального процесу залишають студію. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю. Клієнт зобов’язаний покинути знімальний зал і гримерку не пізніше часу закінчення оренди.
– Час оренди студії включає прибирання залу після себе, а саме: вимикання та розстановка по своїх місцях обладнання, а також декорацій, реквізиту та меблів. Будь ласка, розраховуйте свій час перебування таким чином, щоб Ваші колеги зайшли в зал вчасно і приступили до зйомки без затримок.
– У разі сильного безладу адміністратор студії має право зупинити зйомку за 10 хвилин до закінчення оренди і попросити Клієнта привести знімальний зал в порядок.

УМОВИ СКАСУВАННЯ ОРЕНДИ І ШТРАФНІ САНКЦІЇ

У разі падіння освітлювального приладу Клієнт оплачує штраф 500 грн. незалежно від видимих пошкоджень приладу.
Зміна насадок на моноблоках проводиться адміністратором на прохання орендаря.
При бронюванні студії в п’ятницю, суботу, неділю і орендуючи студію на 2 години і більше, а також якщо до Вашої зйомки більше двох тижнів, Ваша броня повинна бути повністю оплачена не пізніше наступного дня до 12.00, в іншому випадку вона автоматично знімається. Оплатити можна на картку ПриватБанку або готівкою.
Скасування броні або перенесення здійснюється виключно СМС повідомленням по Viber або електронній пошті.
У разі скасування / перенесення броні менш ніж за 3 доби, з Клієнта стягується 100% вартості заброньованого часу за простій студії так як цей час міг бути орендований іншим клієнтом.

Компенсація збитків

Беручи студію в оренду, Клієнт бере на себе матеріальну відповідальність за стан обладнання, фонів і орендованих приміщень студії. При нанесенні збитку приміщень студії, реквізиту, меблів або обладнання Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень, а також сплатити штраф. За значне псування фону фотостудія має право стягнути з Клієнта компенсацію. При псуванні постільної білизни і меблів стягується 400 грн. за хімчистку!

У залах студії забороняється: бігати і стрибати на меблях, на циклорамі, а також на її вигині, кидатися декором, розпаковувати подарунки, знімати з ялинок іграшки, потрібно дотримуватися порядку і чистоти! При порушенні правил, адміністратор студії має право бути присутнім на знімальному майданчику, а також зупинити знімальний процес, заради уникнення нанесення шкоди студії, яке оплачується виключно клієнтами. Грошові кошти за оренду не повертаються. За матеріальну шкоду – грошова компенсація встановлюється адміністрацією. При закінченні зйомок реквізит і устаткування повинно бути повернуто на те місце, де знаходилося на момент початку зйомок.

Вдалої Вам зйомки!